KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861615
nr 1286 1615
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, "Summer Goodbye, 75x68 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:57:38
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr